Jdi na obsah Jdi na menu

INFO

Příspěvky

Country modeling

4. 11. 2013

Babí léto je snad nejkrásnější období v roce pro praktikování country modelingu. Náramně si to užívám díky ideové podpoře a technického zázemí Muzea vidlí a spřízněných destinací slezského venkova.

vofce.jpg

Chcete si naordinovat tuto zážitkovou terapii a na vlastní kůži zažít drsný nefalšovaný natural venkov a při tom si zkusit roli modelky v atelieru pod širým nebem?

vidle_old.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: INFO | Fotografie: COUNTRY MODELING

Test nového objektivu

3. 3. 2013

Dostal jsem k narozeninám nový objektiv, tak jsem ho hned otestoval.

 

Letní fotografická škola Slavonice 2012

31. 3. 2012

Mám pro Vás tip. Pokud byste chtěli zasvětit jeden prázdninový týden fotografickému experimentování a načerpání inspirace, mohu doporučit Letní fotografickou školu ve Slavonicích v termínu 11.8.-18.8.2012 pořádanou brněnskou fotoškolou PhotoGenia. Sám tam pojedu už po šesté. Pokročilost účastníků není rozhodující. Je dobré se aspoň předběžně přihlásit do půlky dubna. Dokonce by se našlo i místo u nás v autě - řidič a spolujezdec již obsazen :)
http://www.photo-genia.com/kurzy/special/letni-skola-fotografie/

 

Fidel Kuba - beseda a výstava

31. 3. 2012

Info o další z mých kurátorských prvotin v rámci tématu fotografie v o.s. Flemmichova vila v Krnově. Příjměte srdečné pozvání.

fidel.jpg

 

Fotokurz Jak nafotit své výrobky pro web

20. 2. 2012

Pro všechny, kdo něco tvoří a chtějí své výtvory prezentovat na webu je určený tento praktický fotokurz, který vás provede celým procesem vzniku fotografie přímo na vašem výrobku a s vaším fotoaparátem, který si na kurz přinesete. Zveme Vás na praktické cvičení a odhalení úskalí pořízení tohoto typu fotografií v domácích podmínkách do Vzdělávacího střediska Dany Luňákové v Bruntále. Nutná rezervace místa předem!

kurz_fotovyrobky.jpg

 

Téma fotografie a Krnova u Flemichovců

14. 2. 2012

Informace o tématu fotografie a Krnova, která vyšla v příloze Region Bruntálského a krnovského deníku 14.2.2012.

14_02_2012_region_wb.jpg

 

Kurzy digitální fotografie v Krnově

31. 1. 2012

Začátkem roku se již tradičně vracím k šíření osvěty  a slávy fotografie :)  Letos lektoruji v Krnově v rámci aktivit o.s. Flemmichova vila sérii kurzů digitální fotografie pro začátečníky. Současně připravuji na únor - květen čtyři posezení u čaje pro veřejnost s fotografy, kteří fotí Krnov a dva z nich budou své fotografie prezentovat i formou  výstavy v prostorách nového sídla o.s. Flemmichova vila v "Bloku B" Kina Mír v Krnově. Těším se na Vás při ochutnávce z tohoto fotomenu.

 plakatb.jpg

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: INFO | Komentářů: 0

SLAVONICKÉ PIKTORIÁLNÍ PANOPTIKUM

15. 8. 2011

Po pěti letech nasávání místní atmosféry v rámci Letních fotografických škol pana Suchardy (Photogenia Brno) jsem se pokusil vytvořit dokument zachycující krámky, kavárničky, hospůdky a ateliéry místních kumštýřů, které jsou součástí originální nezapomenutelné atmosféry Slavonic. Tohle je několik prvotin. Místa, osoby i scény jsou autentické. Děkuji všem za ochotu a spolupráci při záznamu stopy jejich existence v této piktoriální formě.

 
Celý příspěvek | Rubrika: INFO | Fotografie: SLAVONICKÉ PIKTORIÁLNÍ PANOPTIKUM | Komentářů: 0

PHOTOGENIA - výstava ročníkových a volných projektů 2011

3. 6. 2011

Letošní výstava ročníkových a volných projektů studentů Institutu fotografických studií PHOTOGENIA se konala tentokrát v prostorech bývalé městské káznice v Brně. Záštitu nad akcí převzal primátor staturárního města Brna Roman Onderka. Vernisáž proběhla 3.6. 2011. Instaloval jsem 12 fotopatchvorků (krasohledové fotokoláže).

 

Fotografické kurzy ve Vzdělávacím středisku Dany Luňákové

16. 3. 2011